тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Більярд для рибалок, зроблений з човна

У кожній професії - свій гумор. Більше всього відомі тупуватий солдатський гумор і чорний гумор лікарів. А ось у рибалок з сіднейського передмістя Північна Парраматта (North Parramatta) своє поняття про гумор. Саме в тамтешньому прибережному барі буде стояти більярдний стіл у вигляді рибальського човна, зроблений на місцевій мануфактурі Master Billiards...

 

У кожної професії є специфічні дрібнички, що обіграють її реалії. Приміром, запонки у вигляді скальпелів, що схрещуються у лікарів або цілий ряд високотехнологічних прикрас для техноманів і програмістів. А ось австралійські рибалки вирішили довести цей фетишизм до максимуму. Вони замовили на фабриці Master Billiards більярдний стіл у вигляді рибальського човна.

Зрештою, це диво не нове, більярдні столи вже багато з чого робили, і часом з таких речей, що на перший погляд абсолютно ніякого відношення не мають до цієї популярної гри, наприклад зі старого автомобіля Ford Shelby GT 350 моделі 1965-го року, про який вже колись була замітка на "Вебочці".

 


Пітер КакКи (Peter McKee), власник мануфактури Master Billiards, стверджує, що це замовлення - самий незвичайний за десятиліття його професійної діяльності. І найдорожчий, зрештою, теж. Адже для створення цього столу довелося купити справжній швидкісний човен, старий правда, і вже на основі його корпусу створювати більярдний стіл. В результаті вартість цього замовлення склала цілих 60 тисяч американських доларів. Через незвичайну форму цей більярдний стіл має на одну лузу більше, ніж звичайний (розташована на «носі» човни). А кулі, що потрапили в ці лузи, йдуть по трубі до виходу в задній частині судна» (туди, де раніше був гвинт).

Цей незвичайний більярдний стіл у вигляді човні зроблено в пам'ять про місцевго воднолижника Брайана Рікса (Brian Rix), який загинув у 1999 від зіткнення з човном, і судячи з усього був палким шанувальником популярної гри.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com