тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чохол-стручок, що дозволяє в будь-якому місці залишитися наодинці з самим собою

Для сучасної людини, що прагне хоча б на декілька хвилин залишитися на самоті, прекрасним рішенням проблеми може стати такий собі чохол-стручок. Автор проекту запевняє, що цей предмет більше, ніж просто тканинна оболонка. Працює спільно з мобільним додатком, і він дозволяє поринути в спокій і тишу навіть серед самого суєтного дня...

 

 

Студентка Еден Лью (Eden Lew) запропонувала оригінальний спосіб захисту від міського стресу - чохол-стручок Nutshell Pod, який надягається на голову та на плечі, забезпечуючи людині простір для усамітнення. В цьому костюмчику можна читати, слухати музику, медитувати, з'їсти обід і навіть подрімати. Чохол підійде для будь-спокійної діяльності, яка дозволить людині відпочити і позбутися від стресу.

Проект Еден Ллю вийшов за рамки фізичного продукту. Створено спеціальний сайт, на якому пропонуються різні додатки для чохла і навіть соціальна мережа. Перебуваючи усередині чохла-стручка і запустивши один з додатків, можна включити улюблену мелодію або пограти в улюблену гру. Якщо ж людині в чохлі захочеться розповісти про те, що турбує, то завдяки спеціальному підкасту можна наговорити свою історію і її зможуть почути люди, які теж прагнуть самоти.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com