тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Американські розробники готують гру за мотивами подій в Україні

Американська компанія-розробник комп'ютерних ігор Battlefront Studios анонсувала тактичну стратегію Combat Missions: Black Sea, присвячену непростій ситуації в Україні. Згідно з сюжетом гри в 2017 році під Донецьком почалися сутички між українськими і російськими військовими підрозділами. Пізніше в комп'ютерну війну на боці Києва вступає армія США...

 

За словами розробників, Combat Missions: Black Sea розповість про бойові дії армій України і США проти військ РФ в період з липня по серпень 2017 року. Гравці Combat Missions: Black Sea отримають 2 види управління: в режимі реального часу і покроковий контроль, у якому команди своїм військам можна буде віддавати тільки один раз в хвилину. Обидві сторони ігрового конфлікту будуть володіти всіма видами сучасного озброєння, аж до бойових дронів і систем радіоелектронної боротьби.

Про дату виходу гри поки що нічого конкретного не повідомляється. За попередніми даними, вона надійде в продаж в 2015 році. Вже зараз гра доступна для попереднього замовлення за ціною $55.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com