тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Ідеальний час для чашки кави 10:30 ранку

В Університеті здоров'я в американському місті Бетесд дослідникам вдалося встановити, що в чашечці кави що бадьорить організм людини найбільше потребує не відразу після пробудження, а в 10:30 ранку. І саме в цей час варто побалувати себе тонізуючим напоєм, в той час як підйом з ліжка найкраще супроводити умиванням прохолодною водою, зарядкою і легким сніданком...

 


У нас вы сможете почерпнуть максимум информации о премиум кофе daineker, а также приобрести этот замечательный напиток.


 

 

Такі висновки були зроблені на підставі вивчення концентрації гормону кортизолу в людському організмі протягом дня. Виявилося, що рано вранці цієї речовини в крові предостатньо, і вживання кави в цей момент перевищить необхідну концентрацію, що не тільки не надасть підбадьорливого ефекту, але і зіб'є біологічний ритм організму. А ось до 10:30 рівень кортизолу в організмі опускається до свого добового мінімуму, і саме в цей момент людина потребує чашечці кави, яка дозволить підняти концентрацію гормону до потрібного показника.

Варто відзначити, що у світовій медицині кортизол називають «гормоном розпорядку дня», що підвищує або знижує активність організму в певні часові відрізки. Його надлишок або недостача безпосередньо впливають на нездужання і гіперактивність, які можуть супроводжувати людину невластиві для цього моменти. Водночас, американські дослідники радять не перестаратися з натуральною кавою, і в ідеалі обмежуватися однією чашкою в день, по часу наближеною до еталонних 10:30.

Незважаючи на те, що навколо властивостей кави вже тривалий час точаться палкі дискусії, його вплив на організм при занадто частому вживанні, все ж більш негативно, ніж позитивно. І навіть якщо ви, випивши порцію кави, відчуваєте приплив енергії і бадьорості, тішитися цим не варто. Невідомо, як поставиться до такого штучного взбадриванию ваш організм, якому в ці моменти хочеться відпочинку і спокою.

 


Если вам требуется алмазная резка Днепропетровск, советую обратиться к опытным специалистам ЧП Чумаченко.


 

  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com