тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Колекція фольклорних костюмів зі звичайного паперу

Приголомшлива колекція монгольських фольклорних костюмів - результат довгої кропіткої роботи талановитої української художниці та дизайнера. Ключова особливість національних нарядів полягає не тільки велика кількість складних деталей, але і в матеріалі, з якого виготовлені туалети. Всі предмети гардероба із вражаючою акуратністю виконані з звичайного паперу!..

 

 


Приглашаем на выгодный шопинг в магазин некст (next), где с помощью специальных промо-кодов вы сможете купить стильную брендовую одежду по существенным скидкам.


 

 


Ася Козина(Asya Kozina) народилася в 1984 році в українському місті Дніпропетровську. До 1999 року молода, але вже подаюча великі надії художниця закінчила Черкаську дитячу школу мистецтв, після якої поступила в Канівське училище культури. До 2010 року Ася стала випускницею Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Багаторічне навчання прикладного мистецтва не пройшло даремно. Сьогодні Ася створює приголомшливі і при цьому дивно складні арт-проекти. Одним з таких стала колекція чудових фольклорних костюмів, характерних для культури монгольських народів. Ключова особливість нарядів - матеріал, з якого вони виготовлені. Кожна деталь найскладніших по фактурі і будовою туалетів зроблена зі звичайного тонкого паперу. Колекція справляє незабутнє враження, особливо якщо взяти до уваги крихкість використаного матеріалу.


 

 

 

 

 

 


Интернет магазин http://watchonline.com.ua/ предлагает оригинальные швейцарские наручные часы Adriatica по разумной стоимости.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com