тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Чорна пятниця

Багато співвітчизників вже досить давно почали купувати товари онлайн у зарубіжних магазинах. Це дозволяє їм обзаводитися брендовими речами за цілком прийнятну ціну. До того ж закордонні магазини нерідко надають великі знижки на свої товари, даючи можливість покупцям оновлювати гардероб буквально за безцінь. Але є особливі періоди, коли ці знижки досягають свого апогею...

 


А здесь сеил блекфрайдэй 2014 вы найдете лучшие онлайн распродажи 2014 года.


 

 

 

 


Чорна п'ятниця - це день величезних знижок у США. Саме з неї за традицією починаються щорічні різдвяні розпродажі. Багато хто в цей день беруть відгул на роботі, щоб придбати якомога більше товарів за дуже низькою ціною. Магазини в цей день відкриваються в 5 ранку, а деякі вже опівночі. Але для того, щоб скористатися унікальною можливістю, зовсім не обов'язково летіти в Штати. Ви можете придбати товари зі знижкою в режимі онлайн. Для цього вам потрібно знати, коли саме буде чорна п'ятниця які магазини стануть надавати знижки. Про це можна дізнатися на сайтах американських онлайн-магазинів. Як правило, вони заздалегідь сповіщають покупців про те, що день грандіозних розпродажів не за горами.

Цей день, судячи з фото, скоріше нагадує якесь масове безумство загальнонаціонального масштабу. Ще з вечора люди займають черги, і тільки но магазини відчиняються, починається суцільний армагедон!

 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com