тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Неймовірні дерев'яні меблі у футуристичному стилі

Роботи корейського художника - щось середнє між меблями і скульптурою. Автор поміщає натуральне дерево в м'які обтічні форми і робить акцент на текстурі деревини. Можна з упевненістю сказати, що в цій творчості йому немає рівних!

 

Меблі корейського художника Jaehyo Lee привертають увагу без перебільшення всього світу. Його роботи експонуються на міжнародних виставках, а багато примірників знайшли своє місце у вестибюлях фешенебельних дизайнерських готелів...


Jaehyo Lee завжди прагне досягти «вау-ефекту», працюючи із самими звичайними матеріалами - і з стандартного дерева примудряється створити щось приголомшливе. Він немов приручає матеріал, надаючи йому абсолютно неймовірну текучу форму. Чорні проміжки між світлими дерев'яними зрізами - це не якесь речовина, як може здатися, а результат обвуглювання. Дизайнер навмисно опалює дерево, а потім зачищає окремі місця, щоб досягти ефектного контрасту.

Дивовижна геометрія меблів ще більше підкреслює текстуру матеріалу - за словами автора, природна структура деревини потребує мінімального перетворення.


 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com