тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Мацей Винарчик: північне сяйво в небі Ісландії

Шотландський фотограф Мацей Винарчик (Maciej Winiarczyk) зробив унікальну фотографію, на якій зобразив одночасно північне сяйво, Чумацький шлях і виверження вулкана Бардарбунга, яке відбулося 21 жовтня цього року. До речі, це було найбільше виверження в Ісландії за останні 200 років...

 

 


42-річний Мацей працює інженером-будівельником, і у вільний від роботи час займається фотографією. Він виріс і здобув освіту в Польщі, а в Шотландії живе останні 10 років.

Розповідає сам Мацей Винарчик: «Я почав фотографувати північне сяйво близько трьох років тому. Перша фотографія була зроблена в 2012 в Шотландії, і з тих пір я знімаю сяйво регулярно. Через деякий час я зробив експедицію в Ісландію, і зрозумів, що тут умови набагато кращі, адже цей острів розташований набагато північніше Британії, відповідно, знімки виходили більш цікавими. І ось, як бачите, мені дуже пощастило, адже зібрати в одному об'єктиві три природні дива - неймовірне щастя. Природа ж погано піддається дресируванню, ви розумієте, про що я.

Я ніколи не буваю до кінця задоволений своєю роботою, тому що бачу, де і як можна було зробити краще. І перемога в конкурсі зовсім не означає, що час розслабиться і спочивати на лаврах. Хоча це також не означає, що потрібно отримати знімок якихось чотирьох об'єктів замість трьох. Справа не в кількості, а в якості знімків. Якби та фотографія з вулканом, Чумацьким шляхом і Північним сяйвом була неякісною, її ніколи б не вибрали на перше місце. Якість - це головний критерій. Тому мені є куди рости».


 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com