тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Вправа "Золота рибка" для хребта

Проблеми захворювань пов'язані з хребтом стоять на першому місці. Вже в молодших класах школи більше 50% дітей мають сколіоз - викривлення хребта. Більшість людей, що переступили вік 25 років мають неправильну поставу. Звідси і всі хвороби. Завдяки тому, що вправа «Золота рибка» робиться два рази в день: вранці під час розминки і ввечері, досягається не тільки вирівнювання хребців, але й відновлюються функції рівноваги у всьому організмі: живлення і очищення клітин, нервового балансу...

 

 

Отож, вправа «Золота рибка».

Початкове положення: Потрібно лягти на спину, на рівну поверхню: підлогу або ліжко. Головне, щоб при виконанні цієї вправи вам ні що не заважало. Руки витягніть за головою і ноги теж потягніть вниз, як можна далі, як би розтягуючи тіло і вгору і вниз. Носки направте до лиця і при цьому упирайтеся п'ятами об поверхню підлоги чи ліжка. Руки, потилицю, спина, ноги, п'яти притиснуті до підлоги.

Виконуємо розтягування хребта на рахунок «сім». При цьому ми як би повземо правою ногою від себе, а руками тягнемося назад. Потім ще раз на рахунок «сім» робимо це ж вправу, але тепер тягнемося лівою п'ятою. Це була підготовка тіла до виконання основної вправи.

 

Основна вправа: Обидві руки, вірніше долоні рук, покладіть під шию. Пальці ніг тягніть на себе. У такому положенні починайте вібрувати тілом, так як це робить рибка у воді, звиваючись в різні боки: то вправо, то вліво. Зверніть увагу: тіло рухається не верх і вниз, а вправо, а потім вліво. Для зручності можна підняти трохи потилицю і ступні обох ніг.

Вправу потрібно виконувати, починаючи з малого і довести до трьох хвилин. Якщо самому важко виконувати цю вправу попросіть кого-небудь допомогти створити вібрацію. Згодом цю вправу ви зможете виконувати самостійно, без чиєї-небудь допомоги.

 

 

Що відбувається під час виконання вправи рибки? Найперше - всі хребці стають на свої місця. Отже, вивільняються затиснуті судини і нерви. Нормалізується кровообіг, нерви позбавляються від перенапруги. Нервова система організму дає всім органам правильні сигнали. Це вправа, дійсно, можна назвати «золотим» адже так виправляється не тільки порушення хребта, але і відновлюється рівномірна пульсація крові у венозних клапанах, завдяки яким кров повертається з кінцівок до серця. Функція очищення крові від токсинів нормалізується.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com