тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

У парках Південної Кореї з'явилися механічні лавки

Головна проблема паркової лави полягає в тому, що в дощ вона намокає, а в сонячні дні сильно нагрівається. Через це з комфортом посидіти на лавочці виходить не завжди. Рішення цих проблем знайшов дизайнер з Південної Кореї, запропонувавши встановити у парках Сеула лавки під назвою Sung Woo Park's Rolling Bench...

 

Ніякої електроніки, «розумних» технологій та інших високотехнологічних «заморочок» в цих конструкціях немає. В своїх лавках дизайнер використовував саму звичайну механіку: обертовий механізм, робота якого заснована на рукоятці, ремені та колесі.

Принцип роботи лавки Sung Woo Park's Rolling Bench надзвичайно простий. Місце для сидіння складається з безлічі дощечок, прикріплених до стрічки обертання. Коли поверхня лавки намокла, той, хто хоче на неї сісти, може покрутити ручку і повернути сидіння так, щоб воно знову стало сухим. Просто і корисно.

Зараз Sung Woo Park's Rolling Bench вже встановлені в декількох парках Сеула. Зацікавили проектом, як приватні інвестори, так і міська влада. Сеул і Південна Корея в цілому відомі своєю тягою до високих технологій, навіть якщо це «звичайна» інноваційна лавка для парку. Зроблена вона з металу, пластику й дерева. Як зазначив сам Сун Ву Парк, конструкція лавки гранично проста, а всі матеріали досить дешеві і легко доступні. Про вартість однієї такої конструкції наразі нічого не відомо.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com