тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Крик автентичності: тиждень моди в Китаї

Вся увага модників у ці дні прикута до Китаю. У Пекіні стартувала 17-я China Fashion Week. Тиждень Моди збере небувала кількість дизайнерів та брендів. Перевага віддається китайським учасникам, що в основі творчості яких, в основному лежать традиційні національні ідеї. Як шістсотрічна історія інтегрується в сучасну моду, розповімо далі...

 

 

Традиція жива. Вже друге десятиліття поспіль Тиждень китайської моди відкриває класик китайської дизайну Чжан Чжифэн - керівник модного будинку Ne Tiger. Його колекції завжди виконані в національному стилі і з китайських матеріалів. І цього разу він здивував знакотоков і любителів фешн-індустрії новими нарядами за мотивами династії Мін.

Дизайнер розповів, що деталі жіночого і чоловічого святкового одягу він дізнався з її майже шістсотлітньої історії. Ось що каже сам майстер: "Я намагаюся відродити старі традиції і все найкраще, звідти привнести у сучасну моду. Візьмемо, наприклад, кольор. В історії червоний і золотий завжди символізували радість і удачу. Так само я використовую переважно китайські національні матеріали".


 

 

 

 

 

 

 

 

 

У програмі заходу і багато інших відомих імен. Наприклад, свою колекцію представить засновник бренду BeautyBerry Ван Юйтао. В цілому, обіцяють організатори, на подіумі буде продемонстровано 66 колекцій. Цей рекорд зробить Тиждень моди в Пекіні найбільшим заходом подібного роду в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Хоча перевага віддається китайським дизайнерам, але колеги-конкуренти з-за кордону так само вітаються. За право називатися кращим представником цієї професії будуть боротися 110 перспективних дизайнерів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com