тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Затишне гніздечко для відпочинку, сну або дитячих ігор

Ізраїльські дизайнери придумали досить цікаві меблі для повного розслаблення. Величезний лежак у вигляді пташиного гнізда може грати роль місця відпочинку для дорослих або ігрової зони для дітей...

 

 

 

 


Merav (Salush) Eitan і Gaston Zahr з OGE Creative Group надихнулися структурою пташиного гнізда і розробили це великий простір для релаксу. Кількома роками раніше у виробництво була запущена схожа модель - але тоді плетений каркас був заповнений звичайними подушками. Тепер композиція стала більш грайливою і позитивною.

Великі подушки зроблені у вигляді яскравих яєць, однотонних або з різними орнаментами. Вони наповнені піною, яка приймає будь-яке положення тіла людини. Модель можна замовити в декількох розмірах - починаючи від маленького ліжка, придатного для 2-3 осіб, закінчуючи величезним гніздом, де одночасно можуть розміститися 16 персон. Також є можливість вибрати різні відтінки деревини - від насиченого вишні до волоського горіха.

Затишне ліжко-гніздо легко вписати в будь-який інтер'єр - дизайнери створили 16 кольорів подушок, які покупець комбінує на свій розсуд.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com