тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Нi-tech маска для пірнання Scubus S

Компанія Scubus представила «розумну» маску для підводного плавання, в яку інтегровані ліхтарик, камера, система зв'язку та інша корисна електроніка...

 

 

Маска Scubus S оснащена вбудованою відеокамерою HD actioncam, яка може записувати відео в дозволі 1080p при 30 кадрах в секунду, або 720p при 60 кадрах в секунду. Об'єктив вбудованої камери має кут поля зору 135° і робить знімки з роздільною здатністю 12 мегапікселів. Щоб не обмежувати можливості підводних відеооператорів, камера обладнана вбудованою пам'яттю в 16 ГБ.

У масці, також, є світлодіодний ліхтарик, який буде корисний всім глибоководним нирцям. А в зоні правого ока знаходиться індикатор показань, який відображає в цифровому форматі час перебування під водою, глибину занурення, поточну температуру води. Крім того, маска Scubus S оснащена системою для спілкування між нирцями. Для обміну повідомленнями використовує метод розповсюдження звукової хвилі, оскільки Bluetooth і інші звичні види зв'язку під водою недоступні. Носимий на зап'ясті контролер забезпечує доступ до розмовної меню і інших функцій пристрою.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com