тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Пристрої на Android займають 84% світового ринку

Фахівці з консалтингової компанії Strategy Analytics встановили, що частка операційної системи Google Android на мобільних пристроях становить 84% у світовому масштабі. Іншими словами, 8 з 10 мобільних пристроїв по всьому світу працюють власне під управлінням ОС Android...

 

 

Якщо проаналізувати рейтинг далі, то друге місце займає Apple iOS з 12% сегмента ринку, а трійку лідерів замикає Windows Phone - у цієї операційної системи  всього 3%. Решта 1% ділять між собою інші платформи. Експерти відзначають, що в третьому кварталі 2014 року частка Android трохи скоротилася, тому що у другій чверті вона була дорівнює 85%. Цей 1% «вихопила» Apple, випустивши нові iPhone 6.

В Strategy Analytics переконані, що вплив «яблучних» смартфонів на ринок міг би бути дещо істотнішим, якби не вони не мали значної кількості недоліків. Мова йде, зокрема, про «глючні» прошивки з індексами 8.0 і 8.0.1. Серед виробників же мобільної електроніки лідером залишається компанія Samsung, однак, за рік її частка на ринку зменшилася з 35% до 25%. Втрачені відсотки перейшли не до Apple, що займає друге місце в рейтингу, а китайським виробникам електроніки: компанія Xiaomi тепер входить в трійку лідерів, незважаючи на те, що її пристрої продаються переважно в Китаї. Причому тенденція до збільшення попиту на мобільні гаджети, вироблені в Піднебесній стабільно зростає.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com