тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Забавний експеримент "Кішка у колі"

Цей цікавий експеримент змусив посміхнутися інтернет-користувачів і ще раз об'єднав їх навколо "котячої" теми. Приєднається до експерименту може кожен. Все, що для цього потрібно: кішка і трохи часу...

 

 


На сайте http://tops.com.ua/ вы найдете массу оригинальных и полезных подарков.


 

 


Загальновідомо, що кішки не прив'язані до господаря, а до території, тому в будинку вони завжди шукають затишне містечко, забираючись в щось, де відчувають себе в безпеці. Деякі власники кішок помітили, що особливо їх вихованців привертає коло. Виявляється, досить намалювати на підлозі коло, щоб кішка, що сидить у його межах, відчувала себе чудово. Кошатники навіть почали обмінюватися в Інтернеті фотографіями досить простого, але від цього не менш забавного експерименту.

Щоб провести цей експеримент зі своїм домашнім улюбленцем, достатньо виконати кілька нескладних кроків. Крок 1: Установка "пастки" Зробити "пастку" для кішки можна, використовуючи ізоляційну стрічку, мотузку, товсту нитку, кабель або будь-який інший предмет, який допоможе визначити форму, близьку до кола.

Крок 2 : Допомогти кішці знайти "заповітне місце". Можливо в найближчому часі кішка сама знайде підготовлене для неї коло, проте можна і допомогти їй зробити це.

Крок 3 : Насолоджуйтеся результатами експерименту. Вуаля! Кішка виявилася в колі і не покине його навіть якщо спробувати її налякати. Діставшись до останнього етапу експерименту залишається тільки зробити фото свого улюбленця і поділиться ним у Facebook!


 

 

І як бонус ще кілька фотографій користувачів, які провели експеримент з кішкою в колі.


 

 

 

 

 


Представляем промышленный телефонный аппарат ResistTel FHF. Особенностью этой модели является его прочность стойкость к суровым погодным условиям, агрессивным средам, на сайте http://resisttel.ru вы найдете подробные характеристики этого оборудования. Телефон сертифицированиям, и отвечает всем самым требовательным международным стандартам.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com