тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дерев'яний табурет у вигляді елегантної дамської сумочки

З першого погляду складно здогадатися, але стильна жіноча сумочка з шкіряними ручками насправді виготовлена з натурального дерева і являє собою оригінальний дизайнерський табурет. Незвичайне поєднання форми і матеріалів перетворює неординарний стілець унікальний і елегантний предмет інтер'єру...

 

 

Модель табурета в формі жіночої сумки була розроблена творчим дуетом, що складається з двох прекрасних італійських дам - Алессандри Мантовані і Елеонори Барбареши, чиї зашифровані імена легко вгадуються в назві їх спільної дизайн-студії AmeBE. Незвичайна розробка отримала назву Mondana.

Виріб виготовлений з цілісного кедра, а для максимальної схожості з цією сумкою доповнено шкіряними ручками, закріпленими за допомогою фурнітури болтів. Злегка шорстка фактура табурета досягається за допомогою спеціальної ручної шліфовки. Ще одна цікава особливість елегантного предмета меблів - наявність у нього сертифіката Smart-Wood Certified Foresty. Подібне письмове посвідчення є незаперечним підтвердженням того, що в процесі виготовлення стільців використовуються дерева, "померлі природною смертю" або спиляні в результаті проведення програми по омолодженню лісів Північної Італії.


 

 

 


Для комфортного проживания в доме требуется стильная, удобная и функциональная мягкая мебель. Именно такая имеется в интернет магазине «Маркет мебели». А на странице http://marketmebeli.com/produkciya/myagkaya-mebel/ вы сможете ознакомиться с огромным ассортиментом товара; это и диваны, и мягкие кресла, и баркасная мебель от ведущих отечественных и зарубежных производителей. Кстати только здесь вы найдете идеальное соотношение качество/цена.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com