тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Тортики, які шкода їсти

Карен Порталео (Karen Portaleo) є главою кондитерської «Highland Bakery», яка розташована в Атланті, США. Кондитери цієї компанії виготовляють справжні солодкі шедеври, які дуже шкода знищувати. У нас неодноразово були замітки про таку чудо-випічку, а сьогодні під катом ще трохи по темі солодкого креативу...

 

Як не дивно, але до того, як стати кондитером, Карен Порталео (Karen Portaleo) була скульптором, що використовувала в якості робочого матеріалу глину. Всі торти «Highland Bakery» печуться в стандартних формах і тільки потім заморожуються для того, щоб кондитери могли створити необхідну форму. Після формування, торт покривається глазур'ю необхідних кольорів.

Найдорожчою роботою у Карен поки залишається дорожня скриня за $5000, який «Highland Bakery» створювали для 40-річного ювілею. Торт був розрахований на 200 персон. Карен зовсім не шкода, коли таку красу ріжуть і їдять. Вона навпаки надихається тим, що відбувається. Адже це означає, що її неординарна і нелегка, до речі буде сказати, праця оцінена сповна.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Чтобы выгодно iphone 6 копия купить, советую посетить интернет магазин pekin4iki.org.ua.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com