тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Обгортання плівкою для схуднення

 

Ефект сауни допомагає підкоригувати фігуру. Створити потрібний мікроклімат дозволяє звичайна харчова плівка, що використовується нами в побуті. Обгортання харчовою плівкою для схуднення - який ефект забезпечує ця процедура, як часто до неї варто вдаватися?

 

Обмотування плівкою для схуднення - на чому базується ефективність даної процедури? Сама по собі плівка не має жироспалюючі властивості - вона потрібна для створення ефекту сауни. Закриваючи повітрю доступ до шкіри, і створюючи парниковий ефект, плівка тим самим провокує підвищене потовиділення. З потом з організму виходять продукти розпаду, шлаки, зайва рідина. Завдяки втраті вологи проблемна зона підтягується, набуває чіткі лінії. Щоб підсилити потовиділення, на тіло поверх плівки зазвичай надягають теплий одяг. Додатковий ефект забезпечують фізичні навантаження (можна виконати ряд нескладних вправ або зайнятися домашньою роботою). Втім, цілком допустимо просто полежати під теплою ковдрою - плівка в будь-якому випадку підтримує парниковий ефект.

Крім виведення рідини процедура обгортання харчовою плівкою і забезпечує додаткові ефекти - вона підсилює потік крові і лімфи в проблемній зоні, завдяки чому нейтралізуються застійні явища, прискорюється спалювання жиру, розгладжуються целюлітні горбки, підвищується тонус шкіри.

 

Обгортання харчовою плівкою для схуднення можна здійснювати як на сухе тіло, так і після нанесення жироспалюючого складу (холодного або гарячого). Перший варіант практикується при заняттях спортом, але назвати його ідеальним не можна. У плівці виконувати вправи не дуже зручно - набагато краще придбати відповідну білизну. Обгортання з застосуванням різноманітних складів вважаються дуже ефективними - у даному випадку парниковий ефект поєднується з розігрівом і стимулюванням оброблюваної зони. Жир активно спалюється, продукти розпаду виводяться з потом, шкіра отримує потрібну підживлення і зберігає пружність.

Перед проведенням процедури потрібно провести етап підготовки - прийміть душ, обробіть проблемні зони скрабом. Масажуйте тіло, використовуючи спеціальну масажну рукавицю або просто жорстку губку. Змийте скраб, промокніть тіло рушником. Етап підготовки дозволяє максимально розкрити пори, тим самим збільшуючи проникнення корисних елементів і посилюючи потовиділення. Склад, що наноситься на тіло, може бути холодним і гарячим. Після нанесення засобу обмотайте оброблену зону плівкою, починаючи знизу і просуваючись вгору. Рекомендується нанести не менше двох шарів плівки. Закріпіть її в верхній частині, одягніть щось тепле. Час дії визначається тим, який склад буде використовуватися (у середньому процедура займає від 30-ти до 60-ти хвилин, але може бути продовжена і до 90-та хвилин). Після процедури прийміть душ і обов'язково обробіть шкіру кремом.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com