тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Компанія Haier представила телевізор, який управляється поглядом

Новий телевізор компанії Haier дозволяє перемикати канали і регулювати звук рухом очей людини. Управління очима здійснюється за допомогою надсучасного сенсора Tobii, який чітко відстежує рухи очей, і вміє відрізняти «очну» команду від моргання, або просто рухи очних яблук...

 

 

Спеціалісти вважають, що ця інноваційна технологія буде користуватися досить високим попитом, особливо якщо задіяний функціонал Кардшаринг, що дозволяє передивлятися набагато більше телевізійних каналів з усього світу.

Як це працює? Після включення пристрою користувачеві потрібно просто направляти очі в різні куточки екрану. Це ініціює виконання різних команд. Наприклад, рух вгору викликає меню, рух вниз - регулятор гучності. Щоб відрегулювати рівень гучності користувачеві потрібно спрямувати погляд, а отже, і курсор на екрані, у бік зменшення або збільшення, а потім - моргнути, щоб підтвердити та зафіксувати вибір.

Представлений прототип телевізора поки що знаходиться на стадії доопрацювання. На питання про те, коли ж «чудо техніки» надійде в продаж, представники компанії Haier не дають однозначної відповіді, ухильно заявляючи, що до запуску в масове виробництво залишилося недовго.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com