тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Взуття як мистецтво: різьба з в'єтнамських пагод на платформах класичного взуття

Це незвичайне взуття оцінять всі: і шанувальниці азійських моди, і знавці історії, і люди, які беруть активну участь у різних соціальних проектах. Справа в тому, що платформа взуття стилізована під різьбу, прикрашає культові будівлі в Сайгоні та інших азіатських регіонах, а всі кошти від продажу йдуть на підтримку незаможних...

 

 

LanVy Nguyen, американському дизайнерові в'єтнамського походження, вдалося поєднати, здавалося б, несумісні речі - кращі традиції у виробництві взуття з древнім в'єтнамським мистецтвом різьби по дереву. На підошвах цієї незвичайної взуття красуються фрагменти малюнків, якими в південно-східній Азії традиційно прикрашають пагоди. Незвичайне взуття виготовляється вручну. На виготовлення однієї пари взуття йде близько двох тижнів. Спочатку вирізують заготівку для підошви, потім до неї кріплять шкіряний верх, після чого взуття повертають різьбярам по дереву, які перетворюють кожну пару в справжній витвір мистецтва.

Сам LanVy Nguyen стверджує, що його проект - шану стародавньому в'єтнамському мистецтва, історія якого налічує більше 1000 років. За рік планується випустити 2000 пар ексклюзивного взуття. Потім будуть виготовлені форми для лиття підошов з в'єтнамської різьбленням, і виробництво цього взуття поставлять на потік.


 

 

 

 

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com