тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

JakToGo - одяг-трансформер, який замінить валізу

Інженер Джон Пауер запевняє, що у кожної людини є можливість заощадити при перельотах. Для цього можна позбутися багажу, використавши для перенесення речей власний одяг...

 


Термобелье для детей купить по наилучшей стоимости предлагает интернет-магазин rozbyshaka.com.ua.


 


Мода, як відомо, повністю відображає дух часу. І Джон Пауер в її рамках творить абсолютно неймовірні речі, по-своєму переосмислюючи термін «носяться» щодо не гаджетів, а предметів одягу. Його моделі з колекції Jaktogo дозволяють позбавити людей від додаткових витрат на провезення багажу. І це пропозиція актуальна, так як часом збори досягають неймовірних сум.

В його колекції є пончо-Того і плаття-Того, трохи схожі за фасоном на повітряну кулю. А почалося все з плаща у 2010 році, у якого було 14 кишень. В цілому в них містилося 15 кілограмів додаткового багажу, звільняючи руки від валізи і скорочуючи час знаходження в черзі на реєстрацію. Є в колекції Джона Пауера і плаття з легкого поліестеру з десятьма кишенями, моделі зі шкіри та деніму. Вартість їх становить трохи більше 50 євро. До речі, у високий сезон такий одяг легко дозволить відмовитися від додаткових валіз. Правда, до носіння подібного одягу краще підготуватися фізично: економія економією, але додаткові 15 кілограм на тілі можуть виявитися непідйомною ношею. Крім того, такий одяг підійде, якщо потрібно перевезти що-небудь м'яке. Ту ж взуття або ноутбуки краще помістити в сумки, хоча б в ручну поклажу.


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com