тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Як зробити масаж від головного болю

Щоб позбавитись головної болі більшість з нас вдаються до допомоги різних пігулок. Проте можна обійтись і без них, зокрема зробити собі масаж. Нижче приведено кілька помічних методик...

 

 

Якщо у вас є дерев'яний гребінець або щітка (дерев'яна або з натуральної щетини), просто розчешіться, але проводите гребінцем повільно, з натиском і в різних напрямках. Але ще більш ефективним буде масаж руками. Спершу легкими рухами потріть шкіру голови: з обох сторін подушечками 4-х пальців проводите від вух до верхівки і назад, після чого від основи черепа до верхівки і назад і, наостанок, від брів вгору і назад. Повторюйте погладжування кілька разів, потроху підсилюючи натиск.

Відмінно допоможе при головному болю розтирання надбрівних дуг і ліній перенісся (від ямочки між бровами до лінії росту волосся). Потрібно робити упор великими пальцями в районі скронь і розтирати середніми пальцями: спершу надбровья - від центру до скронь і назад, потім лоб - вгору і вниз.

Найлегший спосіб масажу - смикання за волосся. Візьміть обома руками коріння волосся праворуч і ліворуч від маківки і пару разів легенько смикніть вгору. Можна з тієї ж позиції рухати шкіру голови вперед-назад.

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com