тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

iGal - золота мрія багатих Apple-гурманів

Розрахований на шанувальників продукції Apple бренд iGal, відомий своїми кумедними розбірними мангалами, днями представив потенційної аудиторії золоту модель iGal 8G...

 

 

Вже стає правилом хорошого тону подбати про клієнтів Преміум-сегмента, випустивши слідом за серійною продукцією елітну версію з використанням справжніх діамантів, платини і кристалів Сваровські. У випадку з айГалом, інженери компанії вважали за краще використовувати тільки золото, щоб при нагріванні не піддавати ризику менш стійкі до високих температур коштовності.

 


Орд человек не терпит насилля, и это не пустые слова. Наши соотечественники достойны лучшей жизни, а не никчемного прозябания в то время, как зажравшиеся олигархи, бессовестные вруны-политики, и откровенный криминалитет у власти отнимают у них последнее. Как утверждает сайт орд человек не терпит насилия, пора кончать с этим беспределом! Все виновников тотальной несправедливости, весь чистый компромат находится на сайте орд.


 

 

Можна довго обговорювати примхи багатих, але для людей без забобонів, які бажають виділити себе з натовпу і мають на це гроші, ця новина здасться цікавою з іншої причини. В даний час світові банківські резерви золота оцінюються в 32 тисячі тонн. Якщо сплавити все це золото докупи, вийде куб зі стороною всього лише 12 метрів. На тлі стрімкого падіння курсу рубля, купівля золотого айГала може стати хорошим інвестиційним рішенням. Тим більше що, використовувати його за прямим призначенням навряд чи в когось підніметься рука, в прямому і переносному сенсі цього слова. Справа в тому, що золото дуже важкий метал, і при товщині стінок мангалу 2 мм його загальна вага складе цілих 19 кілограмів 250 грамів.

Додайте до цього вага восьми шампурів із золота 999,9 проби - ось і всі 20 кіло. Недарма, спеціально для цієї моделі, виробники випустили сумку з кевлара з посиленими стінками і вплетеними в ручки титановими джгутами.

 


Втім, при бажанні, любителі поласувати Luxury-шашликами можуть з великим успіхом приготувати екзотичне блюдо на золотому айГалі. Звичайно, золото далеко не єдина гідність iGal 8G. Продукція компанії iGal.pro завжди відрізнялася високою якістю, функціональністю і оригінальним дизайном. Всі ці параметри успадкувала і золота модель iGal. Всі функції стандартного айГала ідеально збережені, а з-за високої теплопровідності золота шашлик буде приготований ще швидше. Єдина відмінність від сталевого мангала в тому, що золото миттєво нагрівається по всій поверхні. Тому торкатися до золотого пристрою під час роботи можна тільки в спеціальних кевларових рукавичках, які додаються в комплекті і захищають кулінара від опіків.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com