тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сумки з собачої шерсті Doris Carvalho

Доріс Карвальо (Doris Carvalho) - підприємниця з міста Тампа (штат Флорида, США), яка придумала оригінальний спосіб виготовлення жіночих аксесуарів. В якості матеріалу для сумочок, жіночих гаманців дизайнер використовує собачу шерсть, що залишилася після стрижки чотирилапих...

 

 

Сама Доріс - ветеринар за освітою, вона сподівається, що ідея виявиться вдалою, і «еко-френдлі» сумки будуть користуватися попитом. Зараз вона розробляє перші 30 моделей, витрати по запуску нового бренду оцінюються в $15,000, ідея розміщена на сайті Kickstarter, що спеціалізується на фінансування творчих проектів.

Дизайнер впевнена, що подібна переробка вторсировини перспективна, адже абсолютно не завдає шкоди тваринам. Хенд-мейд гаманці Доріс створює сама, на один виріб потрібно близько 50 годин. На виготовлення кожного примірника потрібно близько 2 кг хутра, ціна перших сумочок - $1000. Правда, Доріс Карвальо сподівається, що собівартість буде значно нижче, якщо вдасться запустити масове виробництво. Доріс впевнена, що багато господарі із задоволенням підтримають ініціативу, продемонструвавши, таким чином, любов до свого улюбленця. Що ж, подивимося!


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com