тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Кленове листя у фритюрі - популярна закуска в Японії

Як красиво, коли осіннє листя встеляють землю різнобарвним килимом, який так приємно шарудить під ногами. Але їх надмірна кількість може стати великою проблемою, коли справа доходить до забитих стоків і брудного місива, яке перетворюються листя після дощу. Винахідливі японці з міста Осака перетворили цей сезонний потік сміття в оригінальну закуску, до складу якої входять смажені кленові листки у злегка підсолодженому тісті...

 

 

 

Снек, який є справжнім делікатесом, обсмажується у фритюрі за принципом тэмпуры - спершу листя обвалюють в солодкому клярі, а потім смажать їх у киплячому маслі. Тільки не подумайте, що японці просто збирають ці листя на вулиці, а потім смажать їх. Ні спершу кленове листя ретельно відбирають, миють, після чого поміщають в соляний розчин і зберігають у спеціальних бочках. Лише через рік можна з них робити ці оригінальні снеки.

Якщо ж ви хочете спробувати приготувати такий делікатес, то просто занурте ваші очищені і висушені (в ідеалі японські) кленові листочки у підсолоджене тісто і обсмажте в розігрітому рослинному маслі, а потім обов'язково полийте їх кленовим сиропом. Смачного!


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com