тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Гонки на офісних стільцях в Німеччині

У Німеччині пройшли традиційні перегони на офісних стільцях. Понад 60 учасників з усієї країни з'їхалися на турнір у місто Бад-Кеніг. Двухсотметрова траса була багата складними віражами і перешкодами. Без двигунів деяким учасникам вдалося розігнатися до 35 кілометрів на годину...

 


Як би там не було, а офісним працівникам всюди живеться не дуже легко: постійна напруженість, робота на знос, та до того ж і в замкнутому просторі. Звідси стреси, депресії і апатія. Не райдужна картина наближається майбутнього, але німецьким офісним працівникам це не загрожує! Вони знайшли спосіб струснути себе так, що заряду позитивних емоцій вистачає на цілий рік вперед! Такі гонки на офісних стільцях - панацея від усіх проблем. Швидкість до 35 км/год, перед тобою спуск довжиною в 170-200 метрів, і... ти один на один зі своїм «улюбленим» офісним стільцем! перемагає той, хто першим добереться до фінішу. Слово «улюблений», по відношенню до стільця довелося взяти в лапки, бо не підготовленою меблів тут шансів немає і кожен стільчик проходить певну модифікацію.

Зі своїм засобом пересування можна робити все що завгодно, аж до оснащення стільця крилами, за винятком, звичайно ж моторів та двигунів - їх використання заборонено. Головне, на що при підготовці звертається особлива увага, звичайно ж зміцнення каркаса і коліс. Зовнішній вид «всюдихода» залежить тільки від фантазії «наїзника», можна і приз за оригінальність отримати і визнання глядачів завоювати, а це важливіше всіх нагород!


 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com