тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Дитячий будиночок по ціні особняка

Ігровий будиночок вартістю в 140 тисяч доларів США з'явився у вільному продажу у фешенебельному лондонському універмазі Harrods. Хоча іграшка з'явилася на прилавках цього закладу порівняно давно, купити такий дорогий атрибут дитячого розваги поки що ніхто не зважився...

 


Сайт Стройка: все об архитектуре, строительстве и стройматериалах, ремонте, мебели, дизайне интерьера


 Варто відзначити, що при такій ціні у «щасливого власника» цього будиночка повинні бути просто королівські запити і готові потурати кожної слабкості дитини батьки. До речі, призначений унікальний будиночок виключно для дівчинки. Спочатку будиночок повинен був бути кімнатою для переодягання, проте в кінцевому підсумку став повноцінним ігровим простором.

Розробкою і створенням будиночка займалися фахівці з компанії The Master Wishmakers. Дана компанія спеціалізується саме на створенні ігрових площ для дітей. Незважаючи на казкову вартість іграшкового будиночка, дитина навряд чи в такому юному віці зможе оцінити всі його переваги. Вся справа в тому, що будиночок зроблений з дерева і металу, обшитий і оброблений дорогими матеріалами, зокрема тканинами. Висота стелі будиночка 2 метри. Всередині будиночка, втім, це скоріше елегантний особняк, висять картини з рамками з кераміки ручної роботи. Також в ньому безліч всіляких елегантних дрібниць і атрибутів, які буде складно оцінити дитині.

За словами офіційних представників Harrods, іграшка надійшла до них ще на початку вересня. Зроблений будиночок в єдиному екземплярі, що не могло не позначитися на ціні. За словами співробітників магазину, незвичайної іграшкою вже зацікавилися кілька дуже багатих людей - вихідців із країн Близького Сходу.


 

 


Также читайте: Неправильная осанка у детей


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com