тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Топіарний сад Харперів

Една Харпер не була прихильницею нудних і шаблонних чагарників, що прикрашали горбистий ландшафт її будинку в передмісті Сан-Дієго. Жінка не хотіла виривати кущі з этетических міркувань, і Една разом з чоловіком Алексом прийшли до чудового рішення - створити топіарный сад, якими б милувалися всі перехожі...

 

 

З любов'ю і креативним підходом пара перетворила нудне листя в п'ятдесят різних створінь. Багато з них - це результат натхнення від Едни і Алекса Харперів. Пара рада поділитися своїм творінням з усіма і не стягують плату з туристів, які можуть скільки завгодно насолоджуватися красою їх топіарення. Єдиною умовою є дбайливе ставлення до «зелених істот». Також варто пам'ятати, що пам'ятка знаходиться на приватній території, тому потрібно вести себе тихо і спокійно.

У приміському саду-музеї можна побачити піраміди, динозаврів, серфінгістів, китів, слонів, Будду і навіть щось схоже на крокодила. У той час як більшість топіарі зроблені шляхом вирощування кущів навколо фігур з дроту, кущі Едни вже встигли вирости, тому вона терпляче підстригала їх, надаючи їм абсолютно нових обрисів. Таким чином, сад Харперів справді унікальний, адже всі п'ятдесят фігур повністю складаються з листя, на відміну від клітин з дроту, всередині яких - порожнеча.

Варто відзначити, що Една не збирається зупинятися на досягнутому, продовжуючи поповнювати свій сад новими «зеленими істотами». Щасливим чагарників у дворі Харперов пощастило виділитися на тлі сірих і нудних ландшафтів і придбати абсолютно нові обриси.


 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com