тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Людина з залежністю від Google Glass

Американський військовослужбовець пройшов місячний курс реабілітації після того, як у нього було виявлено психічний розлад, викликане постійним носінням Google Glass. Це перший зафіксований випадок залежно від окулярів доповненої реальності Google Glass...

 

 

Зрештою, це й не дивно, адже інтернет з його фантастичними ресурсами все більш оволодіває нашою сутністю. Скільки всього там спокусливого, онлайн эмулятор игровых автоматов, наприклад, от і спробуй відірватись!

Пацієнт в цілому проводив в окулярах близько 18 години в день, відкладаючи Glass у бік лише для того, щоб лягти поспати або прийняти душ. За словами потерпілого, знімаючи пристрій і залишаючись без допомоги окулярів, він відчував розгубленість і ставав дратівливим. За час такого активного користування Google Glass військовий виробив новий тип технологічної залежності, яка негайно позначилася на моториці. Під час первинному огляді пацієнт постійно підносив до голови вказівний палець однієї руки, імітуючи руху при управлінні Glass. Крім того, носіння окулярів негативно позначилося і на психіку військовослужбовця. Він став бачити сни, дія яких розгорталося ніби крізь лінзи окулярів. Крім того, він навіть під час сну мріяв про те, як знову одягне Google Glass.

А тим часом, англійська компанія This Place, що спеціалізується на створенні інтерфейсів для мобільних пристроїв, представила додаток MindRDR, що дозволяє віддавати уявні накази окулярам доповненої реальності Google Glass. Крім самого додатка MindRDR, потрібен датчик  імпульсів головного мозку Neurosky MindWave Mobile, зовні він нагадує гарнітуру, і кріпиться до голови за допомогою власного обода. Передбачається, що користувач буде надягати його одночасно з окулярами Google Glass. Додаток MindRDR у даній системі виступає своєрідним драйвером. Після підключення користувач може управляти камерою окулярів, використовуючи розумову концентрацію. Більш того, уявними командами нові фотографії можна відразу ж викладати в соцмережі. Ніякої фізичного взаємодії людини з окулярами не потрібно.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com