тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Сенсація модних показів у Парижі: крижана сукня, віддрукована на 3D-принтері

Ірис Ван Херпен, молода голландська дизайнерка, черговий раз привернула увагу модників. На цей раз, дівчина викликала справжній фурор серед досвідченої і примхливої публіки Паризького тижня моди. Ірис представила незвичайну напівпрозору модель «крижаної» сукні. Це плаття результат співпраці голландки з італійським архітектором Ніколло Касасом, відомим своїми 3-D моделями...


 

 


Кристалічна плаття, виконане спільно з компанією «3D Systems», складається з двох частин і виконано на принтері за допомогою технології тривимірного друку. Використовуючи рідкий полімер, який наносили шарами в променях ультрафіолетового світла, інженери-технологи «3D Systems» створили «сліпуче гладкий», схожий на кристали льоду, матеріал.

На друк першого сукні пішло 45 годин. Крім того, протягом восьми годин плаття полірували і обробляли. Творці незвичайного вбрання стверджують, що другий примірник, представленої моделі, буде виготовлений швидше. Виглядає класно, але на жаль, в «крижаній» сукні не можна сидіти.

 

А раз зайшла у нас мова про модні покази, то хочеться показати ще досить епатажну колекцію представлену на Anel Yaos Spring/Summer 2015. Особисто у мене досить неоднозначні думки при спогляданні на це видовище.


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com