тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найважчий гарбуз 2014 року

Днями в каліфорнійському Напа Веллі відбувся традиційний, 41-й за рахунком чемпіонат світу серед фермерів, які вирощують гарбузи. Як ви розумієте, визначалався найважчий гарбуз врожаю 2014-го року...

 


Если вам требуются артисты на корпоратив, советую пригласить группу «Димосквартет», играют и поют ребята замечательно!


 

 


 

Щороку сюди з'їжджаються учасники не тільки з Каліфорнії, але і з усієї території Сполучених Штатів Америки, а також Канади і навіть Мексики. Так що турнір цілком логічно носить статус міжнародного. У конкурсу є авторитетне журі, яке не тільки контролює саме зважування гарбузів. Крім усього іншого, експерти перевіряють на відсутність гнилі або іншого псування у гарбуза, а також дотримання умов природного вирощування.

Примітно, що переможцю чемпіонату, крім традиційних медалі та сертифіката, видають грошовий приз. Причому, платять по $6 за кожен фунт ваги гарбуза. Чемпіоном у 2014-му році став Джон Хоклі (John Hawkley), чия гарбуз встановила новий рекорд Північної Америки - 933 кілограма і 493 грама. У фунтах це склало 2058 фунтів. Переможець отримав грошовий приз у розмірі $12510.


 

 

 


Выгодные предложения покупки автомобильных шин и дисков вы найдете на rezinacc.zt.ua, самые справедливые цены в Житомирской области.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com