тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Лабораторія Орфілда (Orfield Labs) - найтихіше місце на Землі

Тиша зазвичай викликає у нас почуття спокою, але найтихіше місце на Землі у прямому значенні слова зводить людей з розуму! Orfield Labs, акустичний стенд в Міннесоті, США, офіційно зареєстрований у книзі рекордів, як саме тихе місце на Землі...

 


На портале каскад новости представлены самые свежие и актуальные новости со всего мира.


 

 

Це, по суті, безлунна камера, де Ви стоїте на підлозі з сітки, а стіни навколо Вас облицьовані великими звукопоглинаючими клинами з скловолокна. Хочете спробувати? Тоді хочу попередити, хоч тут і тихо, тут шалено страшно. Пройшовши через двоє товстих дверей, останнім звуком, який Ви почуєте звук буде дверей, що закриваються за вами. Фактично Ви опинитеся в темній кімнаті, світло не включають, бо навіть лампи можуть зробити кімнату на декілька децибел голосніше, хоча Ви це не відчуєте.

Двері зачинилися і через секунду рівень шуму падає до -9 дБ (звична нам "тиша" кричить приблизно на -30 децибелах). Зовнішні шуми повністю відсутні і мозок починає сходити з розуму. Ви починаєте чути, як стукає серце, як булькає огірок з молоком у Вашому шлунку...

 


Лабораторією Orfield Labs володіє Стів Орфілд (Orfield). Він дуже любить усіх тих, хто каже, що витримає випробування тишею і з радістю запускає їх в камеру. Більшість не витримує і 20 хвилин і виходять звідти повністю дезорієнтована і з божевільними очима. Сам власник не може побити свій рекорд перебування в кімнаті, що дорівнює 30 хвилинам.

Крім того, щоб лякати людей, безлунна камера служить випробувальним стендом для виробників різної акустичної продукції, які використовують саму тиху у світі кімнату, щоб проводити вимірювання завад у своїх продуктах.

 


В интернет магазине rezinacc.cn.ua вы сможете приобрести для вашего авто качественную зимнюю и летнюю резину, диски по наилучшим в Черниговской области ценам.


 

 


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com