тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Google анонсувала власну автомобільну ОС на базі Android

Google анонсувала операційну систему власної розробки, призначену для встановлення в автомобілях. Офіційна презентація Google Auto Link відбулася під час проведення конференції для розробників Google I/O, в кінці червня поточного року...

 

 

Система Google Auto Link стане пілотною розробкою, створеною зусиллями консорціуму Open Automotive Alliance, який був заснований на початку 2014 року. Крім «корпорації добра» в консорціум входять виробник чіпів NVIDIA і кілька компаній-автовиробників: Audi, General Motors, Honda, Hyundai.

В операційній системі Google Auto Link не буде вбудованої інформаційно-розважальної системи, але вона дозволить управляти з Android-смартфона машиною, використовуючи вбудовані в неї датчики і сенсорний дисплей. Фінальна демонстрація інтерфейсу та функціональних можливостей операційної системи Google Auto Link відбудеться на конференції Google I/O. Передбачається, що впровадження системи «союзники» Google почнуть вже в 2014 році.

Нагадаємо, в січні 2014 року Google оголосила про формування технологічного альянсу Open Automotive Alliance, який буде займатися розробкою і впровадженням програмного забезпечення для автомобілів на базі ОС Android.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com