тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

«Розумна» система TDK для бездротової зарядки електромобілів

Промисловий концерн TDK нещодавно анонсував плани швидкої комерціалізації бездротових систем передачі електрики для зарядки електромобілів і інших мобільних електричних споживачів...

 

 

 

Анонс був зроблений компанією TDK на підписанні ліцензійної угоди з компанією WiTricity, яка займається виробництвом резонантних магнтитних систем передачі електрики. Технології WiTricity дозволяють автомобілям з підтримкою бездротових систем зарядки отримувати електрику для акумулятора в бездротовому режимі, наприклад під час стоянки чи під час руху по спеціальній дорозі.

Технології WiTricity працюють шляхом створення магнітного поля, яке може досягати метра в розмірі. Мідні дроти отримують електрони від магнітного поля і передають його в акумулятор. Родзинка технології полягає в тому, що вся ця концепція працює тільки в тому випадку, якщо приймач і передавач резонують на певній частоті, зокрема на частоті 85 МГц. Нинішні технології WiTricity дозволяють передавати до 3,3 кВт електрики, причому втрати тут становлять не більше 10%. Також електрика може проходити через різні перешкоди, наприклад через асфальт.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com