тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

"Зелені" аксесуари: перші в світі окуляри з конопель

Сьогодні на ринку можна знайти просто божевільні моделі сонцезахисних окулярів, але у всіх них є об'єднуюче начало - оправа виконується, як правило, з пластика, дерева або металу. Шотландський дизайнер запропонував принципово новий підхід до цього аксесуару: він зробив сонцезахисні окуляри з конопель!..

 


Сем Вітмен, випускник Каледонского Університету в Глазго, вирішив застосувати «зелений» підхід до виробництва модних аксесуарів і запатентував сонцезахисні окуляри «Кросбі», оправа яких виконана із спресованої суміші конопель, льону та екологічно чистої смоли. Поляризовані лінзи для конопляних окулярів зроблені із біоматеріалу. Як стверджує шотландець, у нього вийшли міцні, легкі сонцезахисні окуляри, що практично не б'ються. Ще одним безсумнівним достоїнством незвичайних окулярів є унікальність малюнка на кожній парі, що пояснюється наявністю рослинних волокон в матеріалі оправи.

Значення винаходу переоцінити складно. Коноплі можна вирощувати і збирати щороку, в той час, як дерево росте близько 20 років. Екологи просто в захваті від нових перспектив - адже конопля може допомогти у вирішенні проблеми вирубки лісів. До того ж сонцезахисні окуляри з конопель повністю біорозчинні.

Вітмен має намір налагодити виробництво екологічно чистих окулярів у Великобританії. В даний час він вже приймає попередні замовлення на канабіс-окуляри на одній з краудфандингових платформ. Шотландець пропонує пару екологічно чистих конопляних очок, мішечок для їх зберігання, також зроблений з конопель, і красиву подарункову коробку за 112 доларів.

 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com