тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Diamond Wedding Gown: найдорожча весільна сукня

Найдорожча весільна сукня залишається таким вже 2 роки поспіль - ще жоден дизайнер не зміг побити цей безпрецедентний цінник в 12 млн. доларів! Мова йде про сукню Diamond Wedding Gown, шедевр більше ювелірного, ніж швацького мистецтва...

 

 


Сукня створено спільними зусиллями творчого тандему - Рене Страус, власниці мережі пафосних салонів весільних нарядів в Беверлі Хіллс і ювеліра Мартіна Катца. Сукня Diamond Wedding Gown настільки дорога тому, що її ліф і спідниця розшиті діамантами в 150 каратів.

Плаття було неодноразово показано вищому світу на різних шоу серед інших супердорогих брендів, але нареченої для неї поки ще не знайшлася. Мабуть через те, що весільні сукні повинні бути не тільки красиві, але і доступні по ціні.

 


В Diamond Wedding Gown майже одразу з'явився конкурент на лаври самого дорогого весільного плаття. Перевершити Страус-Катца вирішив японець Юмі Катсура створивши наряд, лише трохи дешевше - лише за 8 з половиною мільйонів доларів. Юмі Катсура вирішив зробити наголос на інший вид декорування - сукні інкрустовано однією тисячею дрібних, але добірних природних перлин. Діамантів на виготовленні пішло всього два - 5-каратні камені в ореолі білого золота.

У список найдорожчих весільних суконь світу також потрапляє вбрання від модного дому Adami. Творіння засновника компанії Мауро Адамі унікальне тим, що зшито з платини. Точніше, з найтонших ниток металу, нашитих на шовкову основу. Всього на сукні пішло 40 метрів незвичайною метало-тканини. Вартість сукні - 240 000 британських фунтів, або близько 350 тисяч доларів на момент виготовлення.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com