тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Баварія. Кемпінг для екстремалів Waldseilgarten

Для поціновувачів екстремальних видів відпочинку, хочу розповісти про незвичайний кемпінг Waldseilgarten в Баварії. Тут кожен бажаючий має можливість заночувати на своїй власній платформі, яка розміщується в декількох метрах від землі, а в окремих випадках - над самою прірвою!

 

 


Всё об активном отдыхе узнайте на страницах блога outdoorer.ru.


 

 


І дійсно, а чому б і не спробувати, адже така розвага робить набагато різноманітніше походи в ліс або гори. Перед тим як облаштуватися на ніч у Waldseilgarten, інструктора присвятять Вас в усі нюанси цього невигадливого справи і всі туристи без винятку повинні будуть пройти мотузковий курс, освоїти підняття та опускання платформи, а також ознайомитись з правилами безпеки. Адже, як відомо, в горах подібні помилки не проходять.

Зазвичай такі системи застосовуються професійними скелелазами. Будиночки-намети мають тканинну основу і металевий каркас. Вони легко опускаються і підіймаються, так як кріпляться на великих надійних сусідніх гілках дерев. У справжніх горах платформи підвішують на висоту не менше 1000 метрів, однак це більше підійде для справжніх любителів екстриму. Тут же заради безпеки відпочиваючих висячі будиночки підвішують не вище 300 метрів.


 

 

 

 

 


Как проводится аутсорсинг персонала в Саратове, и в чем преимущественные особенности этой модели ведения бизнеса.


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com