тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

HAWORTH Calmspace - місце для відпочинку на роботі

Про те, що можна ефективно працювати вісім годин без зупинки, думали тільки в Радянському Союзі, де людина вважалася маленьким гвинтиком величезної державної машини. Зараз же всі організатори трудового процесу розуміють, що співробітникам потрібно давати час на нормальний відпочинок прямо посеред робочого дня. Так і з'явилося крісло HAWORTH Calmspace...

 

Компанія HAWORTH відома на весь світ як виробника незвичайних, але стильних і комфортної офісних меблів. Новий її проект Calmspace також створений для офісів. Але ці меблі призначені не для роботи, а для відпочинку. Адже кожен офісний працівник знає, як іноді прямо посеред робочого дня тебе хилить до сну, і ні про яке продуктивному робочому процесі у цей момент мова не йде. Так навіщо себе мучити, якщо можна, дійсно, піти поспати? Недовго, всього десять-двадцять хвилин, цього цілком вистачить для того, щоб повернутися на місце відпочив і повним сил.

 

Кабінка HAWORTH Calmspace призначена для такого відпочинку посеред робочого дня. Її можна встановити прямо в офісі, вона повністю захищена від зовнішнього звуку і світла, так що людина всередині потрапляє в повний спокій. Всередині HAWORTH Calmspace є затишний диван, на якому можна розслабитися і поспати. Система освітлення приглушить світло і додасть йому приємний пастельний відтінок, що додатково сприяє відпочинку. Можна також почитати книгу, або включити розслаблюючу музику, наприклад, звук лісу або океану.

При цьому, потрапляючи всередину кабінки HAWORTH Calmspace, потрібно встановити час, який ви плануєте там перебувати. Мінімальне значення обмежена десятьма хвилинами, максимальне - двадцятьма. Адже ви на роботу все-таки не спати приїхали!


 

Ідея, потрібно відмітити не нова. Ось ще одна цікава конструкція.

 

Цей предмет меблів від Goula Figuera повинен повернути відчуття приватності та відокремленості, яке втрачається сучасними людьми, змушеними жити в маленьких квартирах. Також ця незвичайна конструкція запрошує реанімувати дитячу пам'ять про затишний «будиночок», побудованому на ліжку з подушок і ковдр. Користувач може повністю опустити стьобані штори і таким чином відгородитися від навколишнього світу.

Це ідеальне місце для читання або перебування наодинці зі своїми думками. А якщо захочеться подрімати в тиші - важко придумати більш комфортне місце для цього.

 

 


Теги:
 

Коментарі  

 
0 # Анна 11.10.2014 22:12
"співробітникам потрібно давати час на нормальний відпочинок"...100% :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com