тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Плавучі села Китаю

У Китаї більшість населення отже живуть не надто заможно, а побудувати будинок - це взагалі неабияке багатство, особливо, коли мова йде про густонаселені райони, де дуже дорога земля. Саме з цієї причини багато, що б хоч якось зекономити, ставлять свої будинки на палі посеред річок або заток. Це має свої плюси, але жителі села Сандуао (Sandu'ao) пішли ще далі, спорудивши ціле місто, яке повністю плаває на поверхні води...

 

Складно сказати, хто вигадав будувати своє житло таким чином, але старші люди розповідають, що історія поселення починається 1000 років тому. За цей час село розрослася до воістину колосальних розмірів. Тут є своя пошта, поліція, ресторани і магазини і навіть... свій телефонний код, і все це плаває на старих пластикових і металевих каністрах, а також на дерев'яних плотах.

Природно, що більшість мешканців цього села є рибалками. Саме сюди з'їжджаються натовпи туристів, що б скуштувати самих що ні на є найсвіжіших і смачних делікатесів, виловлених з річки прямо на ваших очах.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com