тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Про чайний гриб

Чайний гриб або чайна медуза (Medusomyces gisevii) був відомий ще за 250 років до початку нашої ери, в династії Хань у Китаї. Китайці називали його еліксиром здоров'я та безсмертя, і мали на то переконливі аргументи.

Цей гриб знайомий багатьом нашим людям. Раніше він був неодмінним атрибутом міщанських і сільських будинків. Як і багато зооглеїв, що володіють цілющими властивостями, він прийшов до нас з Азії...

 

 

Взагалі, це один з дуже давніх організмів, відомих з давніх часів. Перші згадки про нього були зроблені в Маньчжурії і відносяться до 220 р. до н. е. Батьківщиною чайного гриба вважають Цейлон, звідки він поширився в Індію, а потім перебрався до Китаю. Вже з Піднебесної зооглея з'явилася в Маньчжурії та Східної Сибіру. Про східне походження чайного гриба свідчить і інша його назва - комбуча. Науково ж його іменують медузомицетом (Medusomyces gisevi) за зовнішню схожість з медузами.

Здавна люди вживали напій з чайного гриба не тільки для втамування спраги, але і з лікувальними цілями - для позбавлення від різного роду застуд, підтримки сил, додання тонусу організму. «Освіжаючий», «кисленький», «бадьорий» - так не раз говорили про нього всі ті, хто його пробував. Цей напій вживали при головних болях, кишкових розладах. В Японії його, наприклад, застосовували і для збереження стрункості фігури. Оцтом, одержуваний з нього, ополоскували волосся для додання їм блиску. Особливо корисним вважалося його вплив на людей похилого віку. Грибний квас поліпшував самопочуття літніх і старих людей. «Прописували» цей напій і при запорах. Пізніше, вже в роки розквіту біології, було встановлено: таке питво володіє вираженими метаболічними властивостями, відновлюючи нормальні умови в мембранах клітин, що і забезпечує ефект гарного самопочуття.

Чайний гриб містить корисні кислоти: глюконову, лимонну, молочну, оцтову, яблучну, койевую, а також ферменти, вітаміни групи В, вітаміни С і РР, цукор, кофеїн.

Отож які основні корисні властивості цього напою:

- Чайний гриб покращує травлення.

- Він володіє антибіотичними властивостями.

- Його настоянкою рекомендують полоскати рот для лікування виразкового стоматиту.

- Щоденне вживання чайного квасу по півсклянки 3 рази на день протягом циклу в 2-3 тижні покращує самопочуття людей, які страждають склеротичними формами гіпертонічної хвороби, знижує артеріальний тиск.

- Зменшує і знімає головний біль.

- Рекомендовано літнім людям для поліпшення самопочуття, особливо страждаючим атеросклерозом.

- Корисний при деяких кишкових захворювань, при запорах. Особливо він корисний для людей, що ведуть сидячий спосіб життя.

- Має протимікробну антибіотичну дію. Сила цієї властивості залежить від накопичення особливого антибиотика медузина, стійкого до дії кислот.

- Настій гриба уповільнює і полегшує перебіг туберкульозу.

- Зміцнює центральну нервову систему.

- Знижує артеріальний тиск у хворих на гіпертонію.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com