тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Екологічна чашка від Луїс Енріке Сарді: тепер каву можна не тільки випити, але і з'їсти

Кожне вранці мільйони людей викидають у смітник пластиковий стаканчик, після того, як випили кави. При цьому далеко не багато хто замислюється про те, що по-перше, вони викидають у смітник гроші, а по-друге - беруть найактивнішу участь у забрудненні планети пластиковими відходами...

 

 

До недавнього часу єдиним вирішенням цієї проблеми була власне горнятко, принесене на роботу з дому. Для тих, хто не бажає платити зайві гроші за ранкову чашку кави і кому не байдуже майбутнє планети дизайнер Луїс Енріке Сарді запропонував незвичне креативне рішення.

 

Працюючи з італійською компанією каву Lavazza, він запропонував об'єднати печиво і чашку кави. Получилась посудина, яку можна буде з'їсти, після того, як кава з неї буде випито.

Ті, кому вже довелося спробувати їстівну екологічну чашку, запевняють, що на смак вона незрівнянна. Всередині бісквітна чашка покрита шаром спеціальної цукрової пудри, яка робить чашку водо-, а точніше кавонепроникною, і одночасно підсолоджує еспресо.

Крім того, що це смачно, екологічна чашка від Луїс Енріке Сарді дозволяє вирішити як мінімум 2 екологічні проблеми: по-перше, любителям кави не доводиться використовувати пластикові або паперові стаканчики, які вимагають подальшої утилізації, а по-друге, не потрібно витрачати воду для того, щоб помити посуд після трапези.


 

Їстівна екологічна чашка кави від Луїс Енріке Сарді - ідея дійсно геніальна. Поки в компанії Lavazza нічого не повідомляють про те, коли такі чашки з'являться у вільному продажу, і скільки вони будуть коштувати. Але достеменно відомо, що незвичайна чашка кави вже зібрала сотні нагород в області маркетингу, екології та бізнес-стратегії і проектування.

 


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com