тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Розумний годинник Apple Watch

Компанія Apple завершила презентацію, на якій представила 3 нових пристрої: iPhone 6, iPhone 6 Plus і зовсім новий для Apple пристрій - "розумний" годинник Watch. Про два iPhone ми вже розповіли, а тепер настав час розповісти вам про нову для ринку носимих на руці гаджетів пристрій...

 

Виглядає годинник стильно, проте очікували від зовнішнього вигляду трохи більше. Ніяких тобі вигнутих дисплеїв, все дуже строго і лаконічно. Форма наручного пристрою Watch дуже нагадує перший iPhone, тут навіть такий же сталевий корпус. Втім, від цього пристрій нітрохи не втрачає, а може навіть і навпаки, набуває певний шарм.

Всього буде 3 версії годинників. Звичайна з назвою Watch і класичним металевим ремінцем. Watch Sport з більш міцним склом і силіконовим ремінцем, а також Watch Edition - преміальний гаджет з золотистим корпусом. Загалом, кожен зможе підібрати собі пристрій для власних потреб.


Годинник можна використовувати для різних завдань. Тут є і СМС, і відповідь на дзвінок, і навігація, і управління Siri, і спортивні програми. Загалом, практично все, що є в iPhone. Працює пристрій на новому чіпі Apple S1, а також тут є Taptic Engine, який є нічим іншим як модулем вібрації для зворотного зв'язку з годинником. Таким чином, це перший пристрій Apple з таким механізмом взаємодії з екраном, хоча це і пророкували для iPhone 6. На нижній стороні пристрою розташований модуль з чотирьох датчиків, але що вони роблять поки що не надто відоме. Ясно одне, що в годиннику є датчик серцебиття, а також модуль NFC для платежів Apple Pay. Watch підтримують роботу з усіма стандартними додатками, які є в iPhone, будь то Фото, Музика або Карти. Крім того, є два встановлених програми: Workout і Fitness для трекінгу під час занять спортом. Також є акселлерометр, а ось GPS і Wi-Fi дані беруться зі смартфона.


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com