тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

В Японії будуть будувати плавучі сонячні електростанції

Провідні японські компанії Kyocera, Century Tokyo Leasing спільно з французькою Ciel Terre почали будівництво двох найбільших сонячних електростанцій на воді. Перша станція потужністю 1,7 МВт буде побудована на ставку Нішихара в префектурі Хіого і стане найбільшою подібною установкою в світі. Другу плавучу електростанцію потужністю 1,2 МВт розмістять на ставку Донпінь...

 

 


Чтобы правильно смонтировать гидроизоляцию водяного резервуара вот здесь вы найдете исчерпывающую информацию по этой теме, а также где можно приобрести соответствующие материалы.


 

Інженери, що працюють над проектом, заявляють, що використання водної поверхні для розміщення фотоелементів буде надзвичайно ефективним завдяки можливості пасивного водяного охолодження. Перші дві станції зможуть забезпечити електроенергією від 483 до 967 домогосподарств Японії. Крім того, плавуча установка істотно заощаджує вільний простір острівної держави. Передбачається, що після запуску станцій в роботу в Японії з'явиться безліч інших плавучих аналогів, здатних задовольнити потреби країни в енергії.

Раніше японська архітектурно-інженерна та компанія Shimizu Corporation запропонувала побудувати на Місяці гігантську фабрику по акумуляції сонячної енергії з подальшою відправкою її на Землю. Коли спорудження проекту буде завершено, ця енергетична станція на нашому супутнику буде чимось нагадувати велетенський пояс, що огинає місячний екватор. Shimizu Corporation уточнює, що довжина конструкції буде становити 10 943 км, а ширина - 402 км.

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com