тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Незвичайне пиво

Пиво - один з найпопулярніших і найдревніших напоїв у світі. Пристрасть до нього поділяє практично весь світ, незважаючи на епохи і звичаї. З кожним роком відтворюється все більше сортів пива за старим і втраченими рецептами. Проте, все це не заважає вигадування нових рецептів пива, про яких раніше навіть і не думали. Серед нового часто трапляється і нестандартне, дійсно унікальне пиво...

 

Bilk (фото зверху)  Назва говорить сама за себе, адже це пиво дійсно містить молоко. Господарю алкогольного магазину на Хоккайдо прийшла чудова ідея, змішати пиво і молоко. Він став виробляти пиво "Білк", до складу якого увійшло 30% молока і 70% пива. Сам процес приготування пива нічим не відрізняється від звичайного. Пиво на даний момент продається тільки в Японії, але цілком можливо, що скоро і ми зможемо його спробувати.

 

Kwispelbier "Пиво для виляння хвостом" - саме так перекладається назва цього пива. Ідея, створити пиво для своєї собаки, прийшла в голову власнику магазину товарів для тварин з Голландії. Безалкогольне пиво зроблено з яловичого екстракту і солоду. Вартість пляшки цього пива - 1,65 євро.

 

 

Mamma Mia Pizza Beer Це пиво було створено сімейною парою з Іллінойса, в 2006 році. Як вважають подружжя, вони винайшли перше у світі кулінарне пиво. Його можна використовувати для приготування багатьох страв. До речі, на сайті http://beregina.com/cookery/ ви знайдете безліч чудових рецептів.

У процесі приготування пива використовуються помідори, цибулю, часник і такі спеції, як орегано і базилік. Купити ж це пиво можна у них, в невеликому ресторанчику.

 

 

Imperial Chocolate Stout Imperial Chocolate Stout - шоколадне пиво, яке вариться невеликими партіями, напередодні Дня Святого Валентина в японському Атсугі. Його міцність становить 8,9 градуси, а пляшка цього пива коштує 630 ієн.

 

 

Пиво-морозиво.  Власники одного з ресторанів в Олександрії, штат Вірджинія, придумали пиво, яке можна полизати подібно фруктовому морозиву. Це морозиво дійсно на 99 відсотків складається з пива, але, на жаль, поки що не серійно не випускається. Винахідники змушені були зупинити виробництво, так як це могло порушити місцеве алкогольне законодавство.

 

 

А ось найдорожче пиво. Vieille Bon Secours можна покуштувати виключно в самому популярному лондонському пабі Bierdrome. Пляшка такого пива коштує там 1000 доларів. Незважаючи на те, що британці досить таки скупий народ, паб кожен рік отримує величезний прибуток саме за рахунок продажу Vieille Bon Secours. Навіть ті, хто не п'є пиво, купують даний напій тільки для того, щоб затвердити ще більше свій авторитетний статус.


 

 


Пневматическое оружие http://metko.com.ua/ для охоты в интернет-магазине «Метко» официального дистрибьютора мировых брендов.


Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com