тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Digitsole - "розумні" устілки для вашого взуття

Зручна тепле взуття в період осінньо-зимових холодів - важливий фактор у справі збереження здоров'я. А скільки уваги ми приділяємо стелькам для неї? Зазвичай мінімум: просушуємо, якщо вони стають надто вологими, міняємо, якщо устілки втратили форму або видають неприємний запах...

 

Зробити устілки для зимового взуття не просто комфортними, теплими, але і високотехнологічними спробувала група французьких розробників. І представила оригінальні Digitsole: перші у світі інтерактивні, з підігрівом - керовані зі смартфона.

Водонепроникні устілки Digitsole виготовлені з трьох шарів матеріалу: щільного литого, здатного контролювати вібрацію Неотэка (Neotech), наділеного високими амортизаційними характеристиками пінистого поролону TX3 (Poron TX3) і м'якою, добре зберігаючою і розподіляючою тепло мікрофібри (Soft Touch PU micro-fiber). Має вагу 100-120 гр, ортопедична конструкція наділена в області носка гнучкої зоною FLEXzone. А в області п'яти відсік для акумулятора, нагріваючих елементів і іншої електроніки. При цьому максимальна товщина в першому випадку складає близько 5 мм, у другому - в п'яткової області, до 13 мм.


Які ж функції в Digitsole заклали розробники - крім стандартної задачі забезпечувати ніг комфорт?

Це:

- розігрів устілок до 40 градусів Цельсія з тривалим підтриманням температури;

- відстеження пройдених користувачем за день дистанцій (кроків). І, як результат, підрахунок спалених за день калорій.

При цьому команда на підігрів устілок і на його відключення, як і контроль пройденого шляху, реалізовані через встановлюється на смартфон додаток (доступно для Android і iOS, реалізовано через Bluetooth 4.0). Туди ж вводиться ріст і вага користувача, які використовуються при розрахунку витрачених калорій. Більше того - при бажанні через додаток користувач може задати окрему температуру підігріву для кожної устілки (дивна функція). А вбудована батарея має в запасі 7-8 годин безперервної автономної роботи - чого цілком достатньо для середнього робочого дня.


 

Теги:
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com