тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Спелло - квіткове місто в Італії

Будете в Італії, обовязково заїдьте у провінцію Умбрія, щоб там побачити дуже миле і дуже автентичне містечко Спелло , що повністю поміщається на невеличкій горі. Незважаючи на його компактність, пам'яток тут вистачає: це і арка часів імператора Августа, і римські вежі, і середньовічні палаци і церкви, і висока стародавня башта, на вершині якої росте дерево. Але головне - це неповторний квітковий колорит затишних вуличок...

 

Відомий Спелло своїми щорічними конкурсами квіткових килимів le infiorate di Spello, які проводяться в день свята Тіла Христового Corpus Domini. Жителі чістечка вирішили не обмежуватися одним цим конкурсом і взяли участь у національному конкурсі «Квітучі міста», який проводиться по всій Італії сьомий раз. Завдяки теплому південному клімату конкурс був оголошений вже з 1 травня і триває до 31 серпня. В ньому бере участь більше сотні міст, серед яких і Спелло.

Можна сказати, учасниками конкурсу є всі мешканці міста, які мальовничо і з любов"ю розквітчили своєдревнє кам'яне місто, виставивши на балконах, драбинах, терасах контейнери з петуніями, геранями, бегоніями та іншими яскравими квітами. Виглядає все це надзвичайно чудово!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com