тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Занадто горді, щоб вибачатися? Звертайтесь в "Агентство вибачень"!

Визнати свої помилки буває нелегко, і більшість людей, по можливості, були б не проти уникнути вибачень. Виявляється, це цілком можливо, якщо тільки ви живете в Японії. Там є «агентства вибачень», в яких ви можете просто заплатити тому, хто вибачиться від вашого імені. Наймаючи спеціаліста, ви не тільки отримаєте можливість уникнути певного дискомфорту, але також будете упевнені в тому, що чоловік отримав належні вибачення...

 

Ці агентства навчають своїх співробітників спілкуватися з самими різними людьми, виходячи з того, наскільки серйозною є ситуація. Ці люди - професіонали, які можуть майстерно вивести клієнта з самих різних неприємних історій. Наприклад, щоб порвати з обридлим коханцем або коханкою, агентство може послати людину, яка прикинеться вашим другом або одним з батьків. Або вони можуть зателефонувати вам на роботу, прикинувшись вашою дружиною, і сказати вашому начальнику, що ви хворі, в ті дні, коли ви не хочете з'являтися на роботі.

 

Звичайно, неможливо заперечувати той факт, що в основі цих «послуг» лежить тривіальний обман. Ніщо не може зрівнятися з вибаченнями, сказаними під час особистої зустрічі, незалежно ситуації. «Агентства вибачень» піддаються серйозній критиці за те, що дозволяють людям обходити істотну частину людського досвіду.

Тим не менше, ці "кантори" сьогодні почувають себе дуже непогано. Як вважають, приблизно 40% клієнтів цих агентств є жінками у віці від 20 до 40 років. Найпопулярніші причини, за якими люди користуються послугами агентств - це труднощі в любові і проблеми з грошима. Ціни варіюються залежно від того, якого характеру потрібно принести вибачення. За вибачення лицем до лиця агентства беруть в середньому 240 $, вибачення по телефону або по електронній пошті обійдуться в 96 $.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com