тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Перший віскі, витриманий у космосі

Винокурня «Ardbeg» готується протестувати напій, який в буквальному сенсі не від світу цього - перший віскі, витриманий у відкритому космосі...

 

Після трьох років, проведених на Міжнародній космічній станції, пляшка односолодового віскі нарешті повертається на Землю. Очікується, що 12 вересня вона приземлиться в Казахстані, а потім буде відправлена в Х'юстон.

Цей проект - частина експерименту з вивчення впливу сили гравітації на процес дозрівання віскі. Віскі був запущений в космос в жовтні 2011-го року на борту безпілотного вантажного космічного корабля разом з обпаленої деревиною дуба. Пляшка, що містить напій, була розроблена спеціально для цієї місії, і разом з МКС робила 15 обертів навколо Землі в день протягом 1045-ти днів.

Коли пляшка повернеться, алкоголь спробують не відразу: спочатку вчені повинні перевірити напій і порівняти зі звичайним віскі, який був закупорений в той же час, що і космічний. Фахівці планують вивчити взаємодію створених «Ardbeg» напоїв з обпаленим дубом, щоб знайти різницю між земним і космічним віскі.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com