тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Найбільш незвичайні випадки вагітності

Рекордна багатоплідність, вдало завершена позаматкова вагітність, народження самого маленького немовляти в світі - все це виходить за рамки звичайної вагітності і привертає широку увагу публіки. Будь-який подібний випадок може бути названий досить незвичайною вагітністю.

Сьогодні у нас, власне, невеличкий дайджест найбільш незвичайних випадків вагітності...

 

 

1.У 2007 році мешканка Алжиру народила 8 дітей - всі дівчатка. Найчастіше при настільки багатоплідній вагітності, діти народжуються нежиттєздатними, але в цьому випадку вижило 6 немовлят вагою від 700 грамів до 1,3 кілограма. Оце плодючість! Багато людей, які мають проблеми з репродуктивністю можуть лише позаздрити. Вони до речі на сайті http://sana-med.com.ua можуть ознайомитись з унікальною програмою ЭКО, ціль якої - єфективна допомога при вирішенні проблем з заплідненням.

2.Двома роками пізніше в Австралії успішними завершилася пологами позаматкова вагітність. 34-річна Міра Тхангараджи весь 38-тижневий термін вагітності ризикувала життям - плід розвивався в правому яєчнику, і в будь-який момент міг статися розрив. На останньому терміні стінки яєчника були настільки тонкі, що крізь них було видно риси обличчя дівчинки. Щоб витягти дитину, була проведена операція, яка тривала близько двох годин. За твердженням австралійських лікарів, це перший випадок яєчникової вагітності, що закінчився благополучним народженням доношеної дитини.

3.Найкрихітніша дитина в світі народилася у 2004 році в Махаджабини Шейх. Довжина тіла дівчинки, яка народилася на 25 тижня, склала всього 10 см, а вага - 243,81 грама. Її сестра-близнюк при народженні важила 567 грам.

4.У 2007 році в Італії була зареєстрована одна з набільш незвичайних випадків. Жінка 20 років, перебуваючи на третьому місяці вагітності, повторно завагітніла. За всю історію медицини подібних випадків описано не більше 20-ти. Дозрівання яйцеклітини зазвичай припиняється з настанням виношування, але в даному випадку овуляції не припинилися й у результаті жінка виносила 4 плоди - одну дитину від першої вагітності і трійню від другої.

5.Найдовша вагітність у людини тривала цілих 46 років. У 50-х роках минулого століття вагітна 26-річна мешканка Марокко Зара Абуталиб втекла з пологового будинку, ставши свідком смерті в пологах молодої матері та її дитини. Зара не звернулася до лікарів, незважаючи на кількаденні пологи, які потім припинилися. Через 46 років жінка відчула різкі болі в животі і була доставлена в лікарню, де лікарі витягли з її тіла скам'яніле немовля, багато років тому померлого в утробі матері.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com