тут цікаво
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Вебочка

Американський фермер виростив гігантський томат

Як ви думаєте, скільки важить найбільший в світі помідор? Цифра в 3,8 кг виглядає більш ніж переконливо. При цьому його не "годували" ніякими штучними добавками - американський фермер з Міннесоти дав протікати процесу природним шляхом...

 

Заходячи з дружиною в теплицю, вони хитали головами: скільки ще буде рости цей томатний монстр? У підсумку гігант вимахав майже до чотирьох кілограмів і дуже серйозно претендує на світовий рекорд.

Ден МакКой (Dan MacCoy) живе в американському штаті Міннесота (Minnesota) і дуже любить попрацювати у своїй теплиці. Про те, що йому вдасться коли-небудь виростити щось рекордна, Ден особливо не мріяв, але сталося саме так. Так, у своїй теплиці Ден разом зі своєю дружиною Сарою виростили по-справжньому величезний томат, або помідор, який тепер може претедновать на звання самого великого помідора в світі. Гігантський помідор Дена МакКоя потягнув вагою на 3,8 кілограма (8,41 фунта), в той час як попередній світовий рекорд утримував помідор вагою 3.5 кг, виростив його теж американець, фермер Гордон Грем з Едмонда, штат Оклахома. До речі, рекорд Грема протримався майже три десятки років - Книга Гіннеса зафіксувала його ще в 1986 році.


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

контакт - nioplanband@gmail.com